Reference


Pokud chcete vidět i nějaké realizace můžete se podívat na

Facebook/čištěníhrubý

 

V. Provazníková, Praha

Pan Hrubý pracuje odborně, pečlivě, byla jsem nadmíru spokojená a navíc je to velmi přijemný pán. Určitě doporučuji využít všech jeho služeb.
 

Hřídelovi

S prací pana Hrubého jsme byli velmi spokojeni. Čistil u nás sedací soupravu a koberec. Po vyčištění vypadala sedačka i koberec velice dobře. Vřele doporučujeme.

 

Rodina Nejedlých

S prací pana Hrubého jsem byla velmi spokojená. Čistil u nás sedačku a židle. Po vyčištění vypadala sedačka jako nová. Byla jsem překvapená, že dokázal vyčistit i černé fleky, které na sedačce byly. Vřele doporučuji.

 

paní Drozdová

Vážený pane Hrubý, Mnohokrát Vám děkuji za skvěle provedené čištění postelových matrací a křesla - ušáka. Vše bylo provedeno k mé naprosté spokojenosti. Okamžitá reakce na mou poptávku, solidní cena za kvalitně provedenou práci, tak to je výsledek! Děkuji Drozdová, Charamosty

 

Školka v Pičíně

Se službami p.P.Hrubého, jsme byli velice spokojeni. Koberce jsou umístěny v třídách naší školky, Jsou vystaveny velkému znečištění. Po vyčištění byli koberce jako nové. Pan Hrubý pracoval dobře, rychle a za dobré peníze.
Tuto firmu mohu doporučit a sami s ní budeme nadále spolupracovat.
Mgr. V. Krejzová - ředitelka Pičín.OK-BE spol. s r.o.

Dobrý den,
pokud mám ohodnotit výsledek čištění koberců od p. Hrubého, tak musím jen a jen chválit. Koberce jsme měli v kancelářích výrobního provozu velmi znečištěné a přesto byl výsledek velmi dobrý.
Kladně hodnotím i vstřícný přístup a ochotu p. Hrubého.
S pozdravem
Karla Koupá - OK-BE spol. s r.o.Hotel Emilly

Dobrý den,
chtěla bych touto cestou poděkovat za Vámi skvěle odvedenou práci. Ušetřil jste nám za nový koberec na naši provozovně. Všichni zákazníci mnou doporučeni byly také velice spokojeni.
Ještě jednou děkuji
Novotná
Hotel Emilly

 

Jana Vlková, Praha

Vážený pane Hrubý,
 byla jsem velice spokojená s vyčištěním koberců a sedací soupravy, které jsou po vyčištění jako nové. I nadále budu využívat Vašich služeb.
S pozdravem Jana Vlková Praha

 

Jaroslava Humlová, Milín

S čištěním koberců i dětských sedacích souprav panem Hrubým jsme byli spokojeni.
Jaroslava Humlová
M© Milín

 

rodina Jirotova

Dobrý den,
se službami pana Hrubého jsme byli maximálně spokojeni. Za jeho pečlivou prací zůstaly úžasně vyčistěné koberce i sedací souprava, na kterých se projevil nejen výtvarný talent našich malých dětí. Příjemná byla i cena, která odpovídala předem vypočítané kalkulaci. Ochota a příjemné jednání jsou dalším důvodem, proč se opět
velmi rádi obrátíme na firmu pana Hrubého.
S pozdravem rodina Jirotova

 

Byli jste i vy spokojeni s mojí prací?  Napište prosím referenci do poptávkového formuláře a já ji  co nejdřív přidám. Předem děkuji.